Drukas versija

Dekoratīvie stikli

Jūsu vides skaistumam un daudzveidīgiem dizaina risinājumiem

Stikli ar reljefa virsmu
(AGS Imagin). Stikls, kuram no vienas vai no abām pusēm ir reljefa virsma- dekorējums. To izmanto starpsienu, logu un durvju iestiklošanai, visur, kur nepieciešams saglabāt optimālu gaismas caurlaidību, bet ierobežotu caurredzamību. Dekoratīvais stikls var būt bezkrāsains, brūns.

Stiklu sortiments:

Atlantic_small.jpgChinchilla_small.jpgCire_small.jpgCrepi_small.jpgCrossfield_small.jpgDiamant_small.jpgFlute_small.jpgKrizet_small.jpgKura_small.jpgNiagar_small.jpgDelta_small.jpg

 


Rūdīts krāsots stikls
– stikls, kura viena puse ir krāsota ar speciālu emalju. Stikls pēc emaljas uzklāšanas obligāti tiek pakļauts rūdīšanas procesam, kā rezultātā stikls un krāsa kļūst par vienu veselu. Šāds stikls neizbalē, krāsojumu nav iespējams mehāniski sabojāt un tas ir noturīgs pret apkārtējās vides iedarbību. Tādējādi šāds stikls plaši tiek pielietots gan dekoratīvu starpsienu veidošanai, gan stiklotajās fasādēs starpstāvu pārsegumu zonās, gan arī interjera - dizaina priekšmetos.

 

Matēti stikli (Matelux, ETCH, SatinDeco) ir ķīmiski apstrādāti ar skābi. Šis augstas kvalitātes stikls atšķiras ar skaistu un vienmērīgu matētu virsmu. Ķīmiski matētie stikli ir viegli kopjami, uz stikla virsmas nepaliek pirkstu nospiedumi, kā tas ir nematēta stikla virsmai.

matets_stikls_small.JPG

 


Ar sietspiedes (screenprinting) metodi caur šablonu uz stikla tiek uzklāta īpaša emalja. Pēc nokrāsošanas stikls tiek rūdīts un tā rezultātā emalja cieši sasaistās ar stikla virsmu. Krāsojums neizbalē un no stikla virsmas nav atdalāms. Šādi rūdīti krāsoti stikli izmantojami starpsienu izveidošanai, darbavietu nodalīšanai un kā interjera elementi. Iespējams gan īpaši izveidots raksts, gan vienlaidus krāsojums. Vienlaidus krāsotie stikli tiek izmantoti necaurredzamo zonu veidošanai, kas nosedz starpstāvu pārsegumus stikla fasādēs.

sietspiede.JPG

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Turpinot aplūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Vairāk informācijas