• No divām vai vairākām kārtām veidots stikls, kas piemērots drošības un aizsardzības stiklojumam

Laminētais stikls

Bloķē 99% no UV gaismas caurlaidības

Piemērots drošības un aizsardzības stiklojumam

Plīstot paliek plēvē un nesabirst

Laminēts stikls ir veidots no divām vai vairākām stiklu kārtām, kas savā starpā ir salīmētas ar bezkrāsainu vai tonētu polimēra (PVB) plēvi. Plīstot stikls paliek plēvē, tādējādi nodrošinot mazāku traumu iespējamību.

Ir iespējams laminēt arī rūdītu un termiski apstrādātu stiklu.

 

Tehniskā informācija

Atkarībā no nepieciešamās drošības vai aizsardzības klases, laminēta stikla izgatavošanai izmanto vienu vai vairākas plēves. Laminēts stikls ir pieejams ar selektīvo un saules aizsardzības pārklājumu, kā arī ar paaugstinātu drošības līmeni – bruņu stikli un sprādziendroši stikli (drošības klase BR-1-BR7).

Projektiem iespējams piedāvāt arī Smart glass, Sage glass un citu ražotāju piedāvāto stiklu.

 

Krāsains laminēts stikls

Lai iegūtu stiklu vēlamajā tonī, to ir iespējams laminēt ar krāsainām Vanceva plēvēm, kuras kombinējot, ir iespējams iegūt plašu krāsu gammu.

 

Laminēta stikla īpašības

Laminētam stiklam piemīt skaņas absorbcija un aizsardzība no UV starojuma. Jo biezāks ir stikls un PVB kārta, jo labāka ir tā skaņas absorbcija un aizsardzība no UV starojuma. Lai nodrošinātu skaņas izolāciju ar labākiem akustiskajiem rādītājiem, stiklam tiek izmantotas speciālas akustiskās plēves.

 

Izmantošanas iespējas

Laminētu stiklu ir iespējams izmantot gan stikla paketēs, gan kā vienkārtas stiklu. Tā pielietojums ir ļoti plašs – barjeras, kāpņu margas, veikali, drošības un aizsardzības stiklojumi. Stikls ar paaugstinātas drošības līmeni izmantojams dažādos augstas drošības pakāpes objektos.

 

Sazinies ar mums

Stiklu Centrs, Pārdošanas nodaļa, Tālr: +371 6 34 89120 Fakss: +371 6 34 89119 E-pasts: scl@stiklucentrs.lv