• Stikls ierobežo uguns un dūmu izplatību telpā, nodrošina siltumizolāciju

Ugunsdrošais stikls

Ierobežo uguns un dūmu izplatību ēkā

Saskarsmē ar liesmu, stikls paliek caurspīdīgs

Piemērots evakuācijas izejām

Ugunsdrošais stikls ir iedalāms trīs klasēs, kas izšķir dažādas uguns aizsardzības pakāpes. Ugunsgrēka gadījumā tas ierobežo uguns un dūmu izplatību telpā, augstākās klases stikls nodrošina arī siltumizolāciju.

Jāņem vērā, ka šis ugunsdrošais stikls nav paredzēts krāsns un plīts durvīm, un tādām vietām, kur ir pastāvīgi atklātas uguns vide.

 

E klase

E klase nodrošina stikla viengabalainību, kas paredz daļēju aizsardzību. Ugunsgrēka gadījumā zināmu laiku tiek aizturēta liesma un karstās gāzes. Šī stikla trūkums ir intensīva siltuma izdalīšanās.

Ir pieejami E30, E60, E90 un pat E120 klases stikli.

 

EW klase

Pēc savām īpašībām (aizsardzības pakāpes, biezuma, svara) šī klase atrodas starp E un EI klases stiklu. EW klases stikla sniegtā aizsardzība ir zemāka par EI klasi, bet augstāka par E klasi. Stiklam piemīt viengabalainība un ierobežota siltumizolācija. Ir pieejams EW30 un EW60.

 

EI klase

EI klase nodrošina stikla viengabalainību un siltumizolāciju, kā arī pilnīgu aizsardzību ugunsgrēka gadījumā. Stikls ir biezs un smags. Ugunsgrēka gadījumā liesma un karstās gāzes tiek aizturētas ilgāk.

EI klases ugunsdrošais stikls ir laminēts no diviem vai vairākiem stikliem, starp kuriem iepildīts speciāls caurspīdīgs gēls, kas ugunsgrēka gadījumā kļūst necaurspīdīgs un veido stingru, gaismu un liesmas necaurlaidīgu, vairogu.

Ir pieejams EI30, EI60, EI90 un EI120 klases stikls.

 

 

Sazinies ar mums

Stiklu Centrs, Pārdošanas nodaļa, Tālr: +371 6 34 89120 Fakss: +371 6 34 89119 E-pasts: scl@stiklucentrs.lv