Jaunumi

14.11.2022

AILE grupa vadības komandu papildina Dāvis Eniks

UPB holdingā ietilpstošā uzņēmuma AILE grupa vadības komandai pievienojies Dāvis Eniks, kurš koncentrēsies uz fasāžu projektu attīstību Lielbritānijas tirgū. 

“UPB ir visi tehniskie un pieredzes priekšnosacījumi, lai spētu realizēt apjomīgus un sarežģītus projektus tik izaicinošā tirgū kā Lielbritānija. Tirgus ir raksturojams kā dinamisks, vienlaikus UPB konkurētspēja saglabājas augsta, ņemot vērā uzkrāto pieredzi un zināšanas eksporta tirgos. Pēdējos gados UPB jau ir spēris pirmos soļus Lielbritānijā, un mans uzdevums ir uzņēmuma klātbūtni tur mērķtiecīgi stiprināt,” stāsta Dāvis Eniks.

Dāvis Eniks iecelts arī AILE grupa valdē, kur darbu turpina arī Māris Mors, Uldis Dārziņš un Armands Šers.

Dāvim Enikam ir 10 gadu pieredze stikla-alumīnija konstrukciju biznesā, strādājot ar fokusu tieši uz Lielbritāniju, un šajā laikā uzkrātas apjomīgas profesionālās zināšanas par konkrētā tirgus specifiku gan no pārdošanas, gan projektu vadības un realizācijas perspektīvas. Profesionālajā jomā viņš darbojies arī Vācijā un Skandināvijas valstīs.

AILE grupa ir viens no vadošajiem stikla un alumīnija konstrukciju projektētājiem un ražotājiem Baltijas valstīs, un tajā ietilpst gan AILE, gan Stiklu centrs ražotnes Liepājā. AILE grupa ir daļa no UPB uzņēmumu grupas. 

Visi jaunumi